+48 606 82 82 82 biuro@meblenawymiar.pl
Zakres usług Meble:
kuchenne biurowe dziecięce szafy i zabudowy wnękowe hotelowe i pensjonatowe krzesła

1. Kuchenne Meble kuchenne to konieczność połączenia elegancji, wygody i fukcjonalności. Nasze doświadczenie oraz wiele zrealizowanych z satysfakcją zamówień pozwala nam zaproponoć meble, które spełnią Państwa oczekiwania.

2. Biurowe Realizacja mebli biurowych opiera się na indywidualnym projekcie wykonanym specjalnie na życzenie klienta. Bogactwo materiałów, kolorystyka pozwala wykonać meble, które będą ozdobą biura, podniosą komfort pracy, i prestiż firmy.

3. Dziecięce Meble do pokojów dzieciecych, wykonujemy zgodnie z wymogami klienta zarówno co do kolorystyki jak i funk-cjonalności.

4. Szafy i zabudowy wnękowe. Bogata kolorystyka stosowanych płyt umożliwia dopasowanie szaf i zabudów do wnętrza i istniejących już mebli. Aranżacja drzwi w pomieszczeniach ze skośnym sufitem nie stonowi przeszkody do zabudowy pomieszczenia. Drzwi mogą być rozsuwane lub jeśli istnieje taka potrzeba moga się otwierać w klasyczny sposób. Dwa systemy otwierania można ze sobą łączyć. Zależnie od przeznaczenia szafy stosowane są różne materiał: lustra, szkło maty rattanowe, elementy z metalu lub anodowanego aluminium. zobacz więcej...>

5. Meble hotelowe i pensjonatowe. Ten typ mebli wymaga stosowania materiałów i technologii odpornej na intensywną eksploatację. Stosowane przez nas systemy zabudowy gwarantują spełnienie tych warunków. realizujemy dowolne projekty w bogatej gamie wykończeń i kolorystyki.

6. Krzesła firmy "NowyStyl". Jako dopełnienie produkowanych przez nas mebli polecamy Państwu znane z doskonałej jakości, interesującego wzornictwa krzesła firmy "Nowy Styl". Jako stały partner handlowy tej firmy zapewnimy dostarczenie wybranych przez Państwa krzeseł w atrakcyjnej cenie.